Меню сайту

Головна » 2016 » Квітень » 26 » ФК "Карпати" - чемпіон
11:59 AM
ФК "Карпати" - чемпіон

В неділю, 24 квітня, на стадіоні "Stalions Soccer Academy" відбувся фінальний матч Юнайтед Соккер Ліги. На полі зійшлися ФК "Карпати" та ФК "Марракеш. Команди розпочали гру з певною обережністю. М'яч більше тримали карпатівці, але марокканці вмілим пресингом відводили загрозу від своїх воріт і намагалися відповідати небезпечними випадами. До середини першого тайму вболівальники голів не бачили, поки Роман Андріішин не відкрив рахунок у цьому протистоянні. Після пропущеного м'яча араби кинулися вперед і створили момент, щоб відновити рівновагу, але голкіпер "Карпат" ліквідував цю загрозу. Гравці української команди стали почувати себе значно розкутіше на футбольному полі, ще й до того відчувалася палка підтримка глядачів на трибунах, які гнали вперед своїх улюбленців і рахунок став 2:0. Голом відзначився Олександр Купина. До перерви карпатівці забили ще три голи, тим самим забезпечивши собі комфортний результат 5:0. Двічі знову забив О. Купина та раз - Юрій Гуль.

У другому таймі українці почали вже грати в своє задоволення та на радість своїм прихильникам, м'яч катали по всьому периметрі поля, створюючи раз-по-раз небезпеку біля воріт суперника. В одному з випадків арбітр матчу призначив пенальті у сторону "Марракешу" за гру рукою у карному майданчику, але Максі не зумів переграти воротаря. Однак, через дві хвилини український легіонер таки забиває шостий гол. Приємні емоції переповнювали всіх, і гравців, і публіку. На трибунах панувала святкова атмосфера і тут вболівальники затягнули Гімн України, що додало футболістам нового заряду енергії і ті забивають ще два голи у ворота марокканців - 8:0. Свої автографи у сітці розписали Денис Клеха та Олександр Купина. За три хвилини до закінчення зустрічі, гравцям "Марракешу" вдалося також забити гол престижу. Отож, ФК "Карпати" перемагає у фіналі ФК "Марракеш" 8:1 та завойовує чемпіонський титул Юнайтед Соккер Ліги 2015-2016.

Після матчу відбулася церемонія нагородження. Кожен футболіст отримав пам'ятні кубки, а команда - головний трофей. У номінаціях "Кращий гравець" нагороду отримав Анатолій Сень, а "Кращий голкіпер" - Олег Паранчак.

Також хочеться відмітити наставника "зелено-білих" - Олександра Купину, який завжди настроював своїх підопічних на перемогу, вмів підтримати і словом, і ділом. Саме завдяки йому команда досягла успіху.

Щодо самих гравців, то хочеться сказати, що хлопці дуже добре зігралися і розуміли один одного з пів слова. Протягом сезону у воротах стояв Олег Паранчак, який завжди у важливих поєдинках виручав свою команду, інколи його підміняв Роман Андріішин, який незважаючи на статус польового гравця, проявляє воротарські здібності, в захисті із нападниками команд суперників справлялися Денис Клеха, Степан Крижановський, Михайло Бовдус про, що свідчить статистика пропущених м'ячів. В центрі діяли Тарас Гронський та Анатолій Сень, які вміло у ролі диспетчера завжди своєчасно доставляли м'яч у потрібне місце. В півзахисті грали Вадим Мельничук, Роман Андріішин та Юрій Гуль. Ці футболісти створили чимало проблем своїм опонентам, після їхніх проривів, захисники "викручували" собі м'язи на ногах. В атаці діяли Максі, Михайло Ємчук та Олег Ворощук, завжди старалися і працювали на команду. Крім того,що забивали голи ще заробляли штрафні удари біля воріт суперника, які приносили результат команді. Карпатівці продемонстрували характер та командний, незламний дух. Саме ці ігри їх загартували і вони стали єдиним цілим, такою собі  карпатівською сім'єю. Незважаючи, що цього року команду поповнили троє гравців це Юрій Гуль, Денис Клеха та молодий, амбітний Олег Ворощук, атмосфера в команді залишилася чудовою і хлопці легко змогли влитися в колектив.

І на останок, керівництво та гравці клубу хочуть висловити свою вдячність всім вболівальникам, вболівальницям, які підтримували нашу команду протягом всього сезону і у фіналі. Ваша підтримка відчувалася завжди і під час перемог, і після єдиної прикрої поразки у першому колі. Також були моменти, коли "Карпати" у матчах поступалися, а в кінці перемагали, як наприклад, було у півфіналі. Саме завдяки вам, футболісти піднімалися і йшли вперед, саме ви заставляли їх це робити своїми яскравими емоціями, шаленою підтримкою та неймовірною енергетикою, яку ви створювали на стадіоні. Сподіваємося, що разом ми здобудемо ще не одну перемогу та не один трофей.

До нових зустрічей. Слава Україні! Героям Слава!

Переглядів: 694 | Додав: FCKARPATY | Рейтинг: 0.0/0