Головна » 2017 » Листопад » 7 » Гольова "перестрілка" не на користь "Карпат"
5:54 PM
Гольова "перестрілка" не на користь "Карпат"

"Карпати" - "Араб Юнайтед" - 4:6

Чемпіонат Юайтед Соккер Ліги, 1 тур. 5 листопада, 2017, 20:00. Кліфтон, Стадіон «Stallions Arena».

Голи: А. Сень (3 голи), А. Ключик (1 гол).

"Карпати": О. Паранчак, М. Бовдус, Д. Клеха, С. Крижановський (к), О. Купина, А. Ключик, А. Сень, В. Пентраш, В. Мельничук, В. Танчик, Р. Андріішин, Максі, О. Ворощук, М. Ємчук.
Тренер – Тарас Гронський.

Вельми симпатичний початок гри від карпатівців. Команда Тараса Гронського, не довго думаючи, кинулась шукати щастя поблизу воріт арабів. Сень, Клеха, Максі, Мельничук створювали реальну напругу, в тому числі після виконання "стандартів". Спочатку Анатолій Сень за рахунок індивідуальних дій забив перший гол, але суперники відразу зрівняли рахунок - 1:1. Через три хвилини Анатолій знову "положив" м'яч у верхній кут воріт зі штрафного удару - 2:1, але і на цей раз араби швидко відповіли - 2:2.

На поле у складі "Карпат" вийшов учасник Дефлімпіади - Віталій Танчик, який виступає за збірну США, але було помітно, що ще потрібно дві, три ігри зіграти разом, щоб "притертися" до нових партнерів.

На перерву пішли за рахунку 3:2 на користь української команди, голом відзначився Андрій Ключик.

На почаку другого тайму араби знову наздогнали, діяли компактно на полі і не давали розганяти швидкі атаки на свої ворота. Лише одна з них увінчалася успіхом, забив Анатолій Сень - 4:3. Гравці "Араб Юнайтед" в цьому випадку також не забарилися і швидко відповіли на пропущений гол - 4:4.

Карпатівці не зупинялися і горіли бажанням вирвати перемогу у цьому матчі, але натомість пропустили два м'ячі - 4:6
  Усі намагання українців урятувати гру, на превеликий жаль, ні до чого не призвели.

Так, що потрібно забувати про цю поразку і перемагати у наступних матчах і рухатись тільки вперед.

Переглядів: 554 | Додав: FCKARPATY | Рейтинг: 0.0/0