"Карпати" дихають в спину лідерам

ФК "Палестина" - ФК "Карпати" - 0:5

ФК "Карпати": Олег Паранчак, Михайло Бовдус, Степан Крижановський(к), Андрій Ключик, Василь Пентраш, Вадим Мельничук, Максі, Роман Андріішин.

Головний тренер: Олександр Купина

Голи: Р. Андріішин (1 гол), Максі (1 гол), В. Мельничук (1 гол), В. Пентраш (2 гола)

2 квітня 2017, м. Кліфтон, Нью Джерсі, стадіон "Stallions Soccer Arena"

В 19-му турі Юнайтед Соккер Ліги "Карпати" зустрічалися з "Палестиною". Підопічні Олексанлра Купини здобули переконливу перемогу і залишили теоретичні шанси на прямий вихід у півфінал.

Карпатівці розпочали гру з палестинцями дуже обережно, десь підсвідомо на футболістів впливав той фактор, що "Марок" поступився і потрібно лише перемагати, тому й закрилися на своїй половині і діяли лише на контратаках. Перший небезпечний момент виник вже на третій хвилині, Роман Андріішин після передачі Олега Паранчака головою переправляв м'яч у дальній кут воріт та для влучності забракло кількох сантиметрів. Палестинці відразу відповіли двома підступними ударами, але на заваді їм стала реакція українського голкіпера. Це був тривожний дзвінок для "зелено-білих", які перейшли у повний наступ і стали проводити атаку за атакою. Палестинські футболісти запам'яталися хіба, що кількома дальніми ударами після яких м'яч пролітав значно вище воріт.

Всю напругу у цьому поєдинку погасив Роман Андріішин. Через свою настирливість та наполегливість зміг домогтися свого та забити гол - 1:0. Всі плани на цю гру палестинцям змарнував Максі, який подвоїв перевагу - 2:0. До перерви також мав нагоду відзначитись Андрій Ключик. Після його дальнього удару м'яч летів прямо в кут воріт, але в останній момент зачепив когось із захисників і вилетів за межі поля.

У другій половині карпатівці повністю володіли ініціативою та контролем над м'ячем. Починали всі свої атаки від захисту, а диспетчером їх був Андрій Ключик. Саме він на початку тайму віддав філігранну передачу на Вадима Мельничука, який з правого краю класним ударом відправив круглого в сітку воріт. Не пройшло десять хвилин, як вболівальники мали змогу насолодитися дублем Василя Пентраша - 5:0.

Результат та впевнена гра захисників Михайла Бовдуса і Степана Крижановського деморалізували палестинців. До закінчення поєдинку вони вже нічого не змогли протиставити українцям.

Тепер на "зелено-білих" чекає нове випробування у центральному матчі 20-го туру Юнайтед Соккер Ліги з лідером чемпіонату Яроун Ганнерс. У першому колі наша команда перемогла 4:0, але тоді у грі були задіяні Анатолій Сень і Тарас Гронський, які в даний час травмовані. Проте у колективі появився досвідчений Андрій Ключик, який повинен повести за собою команду. Можливо ще відновиться Анатолій Сень, тоді буде легше. Футболісти самі  все добре розуміють, що потрібно налаштовуватись лише на перемогу, щоб уникнути плей-офф.

На остонок, всі гравці запрошують вболівальників для підтримки. Матч відбудеться в неділю о 18:00. Ваша підтримка - наша перемога.

Переглядів: 503 | Додав: FCKARPATY | Рейтинг: 0.0/0