Головна » 2018 » Січень » 23 » "Карпати" на вершині турнірної таблиці
1:38 PM
"Карпати" на вершині турнірної таблиці

"Карпати" - "Кліфтон" - 9:3 (4:2)

Чемпіонат Юнайтед Соккер Ліги, 9 тур. 21 січня 2018, 20:00. Кліфтон, Стадіон «Stallions Arena».

Голи: О. Купина (1 голи), В. Мельничук, А. Сень (1 гол), А. Андрах, Максі (3 голи), О. Ворощук (2 голи).

"Карпати": К. Андрах, Д. Клеха, С. Крижановський (к), В. Пентраш, О. Купина, А. Сень, А. Андрах, В. Мельничук, Максі, М. Ємчук.
Тренер – Олександр Купина.

Після матчу 9-го туру Юнайтед Соккер Ліги "Карпати" очолили турнірну таблицю, перемігши "Кліфтон" з рахунком 9:3.

Розпочали цю зустріч "зелено-білі", як зазвичай відразу з атак та з кожною хвилиною нагнітали ситуацію біля воріт суперника. Лише чудом м'яч не влітав у сітку. Та все ж таки діло дійшло до логічного завершення - карпатівці заробили право на пробиття 11-метрового удару, який чітко реалізував Максі - 1:0. Через три хвилини він забиває вдруге - 2:0. Незважаючи на цю різницю забитих голів, гравці української команди змусили таки вболівальників понервувати, пропустивши у власні ворота - 2:1. Після цього ще декілька разів дали можливість опонентам наблизитись до своїх володінь і завдати ударів. На щастя молодий голкіпер "Карпат" Крістіан Андрах зумів ліквідувати всі ці загрози та його партнери своєчасно відреагували на цю ситуацію і забили втретє. Цей гол знову на рахунку аргентинського легіонера нашої команди.

Але й футболісти "Кліфтона" також порадували своїх прихильників голом, скориставшись помилкою у захисті "Карпат" - 3:2. У цій зустрічі появилися інтрига та надія у суперника бодай відновити рівновагу та іншої думки був Олександр Купина, забивши четвертий м'яч.

У перерві наставник українців вніс певні корективи, тому у другому таймі його підопічні продемонстрували ще більшу активність та реалізували ряд моментів. Спочатку Анатолій Сень разом з Максі розіграли чудову комбінацію, де Анатолій розписався у воротах "Кліфтона" - 5:2. У цій грі присутні на трибунах також побачили дубль молодого форварда "Карпат" Олега Ворощука. До речі, Олег порівняно з минулим роком замітно покращив свої ігрові якості.

Через дві хвилини Вадим Мельничук з подачі кутового забиває восьмий м'яч. На цей гол Вадим також напрацював, відбігавши як у захисті, так і в атаці.

Забезпечивши собі таку перевагу, українці дещо розслабилися і пропустили в третє. Та все ж останнє слово у цьому протистоянні було за ними. Голом на цей раз відзначився ще один юний футболіст Андрій Андрах.

Так "зелено-білі" здобули восьму перемогу у поточному чемпіонаті та вийшли на першу сходинку.

Наступний матч "Карпати" проведуть в неділю, 28 січня проти "Вайлд Линз Юнайтед". На даний момент команди знаходяться на різних полюсах турнірної таблиці. Майбутній суперник українців за сім ігор не набрав жодного очка, але це немає стати приводом, щоб його списувати з рахунків. Тому, що стимулу і мотивації у нього не бракуватиме.

Запрошуємо всіх відвідати заключну гру першого кола, яка відбудеться о 21:00. Чекаємо на вас.

Переглядів: 572 | Додав: FCKARPATY | Рейтинг: 0.0/0