Головна » 2018 » Листопад » 13 » "Карпати" сезон починають з перемоги
9:14 PM
"Карпати" сезон починають з перемоги

"Карпати" - "Марракеш" - 5:3 (2:1)

Чемпіонат Юнайтед Соккер Ліги, 1 тур. 11 листопада 2018, 19:00. Кліфтон, Стадіон «Stallions Arena».

Голи: Зеновій Павлиш (2 голи), Максі (1 гол) Степан Крижановський (1 гол), Хішам Махдуфі (автогол)

"Карпати": П. Шийка, М. Бовдис, С. Крижановський (к), В. Пентраш, П. Саванчук, І. Легкий, З.Павлиш, О. Купина, Максі, Р. Андрішин.
Тренер – Олександр Купина.

В неділю, 11 листопада, карпатівці розпочали свої виступи в Юнайтед Соккер Лізі 2018-2019.  У 1-му турі українцям протистояла команда "Марракеш". Як ви помітили, у складі "зелено-білих" відбулися певні зміни пов'язані з об'єднанням "Карпат" та КЛП. Причиною цьому стало те, що ряд футболістів через певні обставини (травми, зміна місця проживання, вік) не зможуть допомогти команді ні фізично, ні морально. Тому головному тренеру О. Купині доведеться тасувати складом, щоб на ту чи іншу позицію знайти гравця.

Щодо самої гри, зважаючи на те, що це була перша, то команда непогано виглядала. Як завжди діяла першим номером, раз-по-раз створювала небезпечні моменти і головне добилася позитивного результату.  Рахунок після першого тайму був 2:1, дублем відзначився Зеновій Павлиш. А в другій половині карпатівці відзначилися ще тричі - 5:1. Спочатку Максі забив, пізніше С. Крижановський і Махдуфі під натиском нападників відправив "смугастого" у власні ворота. І лише за три хвилини до завершення матчу українська команда пропустила два м'ячі - 5:3. Причиною всіх трьох голів стали власні помилки.

Так, що у наступних іграх від підопічних О.Купини очікуємо менше помилок та переконливих перемог.

Переглядів: 620 | Додав: FCKARPATY | Рейтинг: 0.0/0