"Карпати" зупиняють лідера

ФК "Карпати" - "Яроун Ганнерс" - 4:0

ФК "Карпати": Олег Паранчак, Денис Клеха, Михайло Бовдус, Анатолій Сень, Степан Крижановський(к), Юрій Гуль, Михайло Ємчук, Василь Пентраш, Максі, Вадим Мельничук, Олег Ворощук

Головний тренер: Олександр Купина

Голи: А. Сень (1 гол), Д. Клеха (1 гол), В. Пентраш (1 гол), Р. Андріішин (1 гол)

22 січня 2017, м. Кліфтон, Нью Джерсі, стадіон "Stallions Soccer Academy"

Вчора, 22 січня, відбулися матчі 12-го туру Юнайтед Соккер Ліги. "Карпати" протистояли лідеру чемпіонату "Яроун Ганнерс". Зелено-білі підходили до гри без кадрових втрат, повернулися на поле гравці, яким дошкуляли травми і команда проявила характер та здобула впевнену перемогу 4:0.

З перших хвилин карпатівці кинулись вперед та провели ряд небезпечних атак і на чотирнадцятій хвилині повели в рахунку 1:0. Голом відзначився Анатолій Сень.  Це стало немов холодним душем для суперника і вони почали посилювати тиск на ворота українців. В деяких моментах лише з порушеннями правил стримували затятих арабів та по при це все зелено-білі змогли вистояти до перерви.

У другій половині гра вирівнялась і вся боротьба точилася в центрі поля. Переломний період настав після того, як у воротах арабів розписався Денис Клеха 2:0. Виcловлюючись термінами боксу це був нокдаун, карпатівці відчули, що суперник "пливе" тож відразу скористалися нагодою та відправили його в нокаут. Спочатку відзначився Василь Пентраш, а пізніше Роман Андріішин. Так що вся боротьба за чемпіонство ще попереду.

Наступний матч "Карпати" зіграють з командою "Страйкер". Гра відбудеться в неділю о 22:00.

Переглядів: 472 | Додав: FCKARPATY | Рейтинг: 0.0/0