ФК "Карпати": Роман Андріішин, Михайло Бовдус, Степан Крижановський(к), Денис Клеха, Андрій Ключик, Михайло Ємчук, Василь Пентраш, Олег Ворощук, Вадим Мельничук, Максі.

Головний тренер: Олександр Купина

Голи: В. Пентраш (1 гол), М. Ємчук (1 гол), О. Ворощук (1 гол), Максі (2 голи)

12 березня 2017, м. Кліфтон, Нью Джерсі, стадіон "Stallions Soccer Arena"

В неділю, 12 березня, в рамках 16 туру Юнайтед Соккер Ліги карпатівці зустрічалися з українською командою КЛП. В цьому матчі "зелено-білі" перемогли свого опонента з рахунком 5:3.

На поле у складі "Карпат" вийшов новачок команди Андрій Ключик. Свого часу Андрій грав у командах Першої та Другої Ліг України і Польщі. Тому вся увага вболівальників була прикута до цього гравця. Не зважаючи на першу гру у новому колективі футболісту вдалося знайти порозуміння з партнерами по команді і на пару з ними створити ряд небезпечних моментів.

Що до самої гри, то інтрига тривала до фінального свистка. Не зважаючи на володіння м'ячем карпатівців, гравці КЛП у цьому протистоянні, після влучного удару зі штрафного Руслана Воротнюка повели в рахунку. Через 5 хвилин "зелено-білі" всі старання суперника звели нанівець. З подачі кутового до м'яча добряче приклався Максі - 1:1. Після цього з обох сторін виникали моменти для взяття воріт, але до гола справа не доходила. І все ж до перерви молодий форвард "Карпат" Олег Ворощук змусив голкіпера КЛП діставати круглого з сітки воріт - 1:2.

Початок другої половини матчу пройшов по тому ж сценарію, що й перший тайм - володіння м'ячем за "Карпатами", але знову пропускають. Це Іван Легкий забив аналогічний гол, що й Максі після подачі кутового - 2:2. Набравши спортивної люті, карпатівці  почали раз-по-раз наносити удари по воротах  КЛП, але якимось дивом Павло Шийка "тягнув" все, що летіло у його володіння. Відзначитися у цій зустрічі могли Вадим Мельничук та Денис Клеха, але на заваді ставав вище згаданий голкіпер. Натомість гравці у жовтих футболках намагалися діяти на контратаках та доставляли м'яч вперед лише верхніми передачами, що не приносило їм дивідендів.

І тут знову аргентинський легіонер "Карпат" виводить свою команду вперед 2:3. Після цього "зелено-білі" відзначились ще двічі забитими м'ячами - спочатку Василь Пентраш, а пізніше Михайло Ємчук. Футболісти КЛП не бажали здаватися, лише концентрація та впевнена гра у воротах Романа Андріішина стала запорукою переможного результату. І все ж в одному з епізодів Іван Легкий пробив захист карпатівців - 3:5. На останніх секундах матчу з близької відстані та вбивчою силою міг відзначитися Ігор Паранчак, але Р. Андріішин дивовижним сейвом переводить м'яч на кутовий. Отож, знову перемога та три очка в активі.

Наступний поєдинок ФК "Карпати" проведуть з "Атласними левами". Матч відбудеться в неділю о 17:00. Просимо в Бога та маємо надію, що всі гравці будуть здоровими та присутніми на полі і продемонструють фантастичний футбол за яким скучили прихильники пасейківських "Карпат". З таким підбором  гравців можна виконати поставлену задачу сміло та навести жах на всіх суперників.

Переглядів: 564 | Додав: FCKARPATY | Рейтинг: 0.0/0