Головна » 2016 » Лютий » 15 » Розминка перед матчом-реваншем
Розминка перед матчом-реваншем

ФК "Карпати": Олег Паранчак, Михайло Бовдус, Денис Клеха, Анатолій Сень, Вадим Мельничук, Роман Андріішин, Юрій Гуль, Михайло Ємчук, Олександр Купина.

Головний тренер: Олександр Купина

14 лютого 2016, стадіон "Stallions Soccer Academy"

Голи: А. Сень (2 голи), М. Ємчук (2 голи), В. Мельничук (1 гол), Ю.Гуль (1 гол), Д. Клеха (1 гол), О. Купина (1 гол)

Вчора, 14 лютого пассейківські "Карпати" провели свій п'ятнадцятий поєдинок у Юнайтед Соккер Лізі. Суперником "зелено-білих" стали "Атласні леви" з Марроко. У турнірній таблиці цей колектив посідає десяту сходинку, тому фаворитом у цьому протистоянні була українська команда. Про це переконливо засвідчив і результат вчорашньої зустрічі.

Адже вже на шостій хвилині марроканці після точного та сильного удару Анатолія Сеня змушені були доставати круглого із сітки воріт. Не пройшло три хвилини, як Михайло Ємчук подвоїв перевагу. "Карпати" мали надалі тотальну перевагу і Вадим Мельничук завершив ще одну результативну атаку - 3:0. І все таки гравці мароканської команди спромоглися забити один м'яч. Але до перерви українці організували ще кілька атак і в одній із них Михайло Ємчук опинився у потрібному місці і оформив свій дубль - 4:1.

У другому таймі карпатівці  "відмітились" ще чотири рази у сітці марроканців. Спочатку гол забив Юрій Гуль, пізніше Денис Клеха і Олександр Купина та жирну крапку у цьому матчі поставив Анатолій Сень - 8:1.

Наступну гру ФК "Карпати" зіграє у неділю о 18:00 з командою від якої зазнали поразки у першому колі - ФК "Алкюдс". У цьому матчі мотивація у карпатівців буде зашкалювати ще до неї додадуться реваншистські настрої. Так, що ця зустріч буде проходити у запеклій та безкомпромісній боротьбі. Чекаємо на вас.

Переглядів: 438 | Додав: FCKARPATY | Рейтинг: 4.0/1