Головна » 2014 » Листопад » 26 » Третя перемога поспіль
11:01 PM
Третя перемога поспіль

Відбувся 3-ій тур Arabic United Soccer League. ФК Карпати зіграв з командою Atlas Lions. Треба відмітити, що у складі зелено-білих появився аргентинський легіонер - Максі (минулого року він виступав за FC Amigos).
 Матч з марокканцями у першому таймі получився доволі напруженим. На 12 хвилині зустрічі українці пропустили гол, що додало ще більшого накалу. Гравців переповнювали емоції і це призводило до грубої гри. Так на 19 хвилині між футболістами виникла невелика штовханина, коли захисник Atlas Lions у підкаті "зкосив" В. Борецького. У цьому випадку суддя повів себе демократично, показавши обидвом червону картку. Це було лише на руку українцям, оскільки появилися вільні зони, через які проходили їхні атаки. Після удару В. Мельничука м'яч дивом не влетів у ворота суперника. Але до перериву карпатівці все ж таки зрівняли рахунок. Цей гол із штрафного забив С. Крижановський.
  У другому таймі українці вправно розібралися із своїм опонентом. Спочатку Максі виводить зелено-білих вперед 2:1. Незабаром рахунок стає 3:1. Цей гол на рахунку Т. Гронського. Після цього ФК Карпати повністю заволоділи контролем над м'ячем. Тут знову мав можливість забивати В. Мельничук, але цього вечора йому явно не щастило. Карпатівці все більше почали нагнітати небезпеку біля воріт суперника і дебютант нашої команди оформляє дубль 4:1. І це ще був не кінець. На останніх хвилинах матчу Р. Андріішин вривається у штрафний майданчик і зігравши у "стінку" з аргентинцем, забиває п'ятий гол.
  Отже, це третя перемога у лізі і перше місце у турнірній таблиці.
  Наступний матч ФК Карпати зіграють з одним із фаворитів - Marrakesh. Гра відбудеться у неділю, 30 листопада о 19:00. Чекаємо на вас.
  Інший український клуб КЛП грав з іспанською командою La Esperanza. По при значну перевагу синьо-жовтих, матч закінчився з рахунком 0:0. У 4-му турі КЛП зіграє з FC Empire о 20:00.

Переглядів: 433 | Додав: FCKARPATY | Рейтинг: 0.0/0