Меню сайту

Головна » 2014 » Лютий » 25 » Українські команди у 13 турі Ліги
10:21 PM
Українські команди у 13 турі Ліги

Вчора, 23 лютого завершився 13 тур Arabic United Soccer League. Першими зіграли у цьому турі КЛП та Arabic United. Перший тайм пройшов за повної переваги українців, але їм так і не вдалося забити гол. У другій половині зустрічі "синьо-жовті" також володіли контролем над м'ячем. Протягом всієї гри, українці мали шість(!) сто відсоткових нагод для взяття воріт. І все получилося, як у футбольному прислів'ї: "Не забиваєш ти, забивають тобі". На останній хвилині зустрічі КЛП поступився з рахунком 1:0 супернику із Саудівської Аравії.
   Наступний поєдинок українців відбудеться 2 лютого о 20:00 з Union NJ.
  Другий український футбольний клуб зустрічався з N.J.S.A. Перед початком поєдинку гравці команд вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих учасників акцій протесту в Києві.
   Матч розпочався з гострих атак суперника, які вміло стримувала оборона ФК "Карпати". Українці також не відсиджувалися у захисті, а раз за разом просувалися до воріт N.J.S.A. І в середині першого тайму "зелено-білі" виходять вперед. Гол забив О.Купина. До перерви футболісти українського клубу подвоїли перевагу. Гол знову забиває Олександр. У другому таймі карпатівці забивають третій гол. На цей раз відзначився В.Мельничук. Пропустивши три голи, суперник українців не зламався і продовжував йти вперед. До закінчення матчу їм все таки вдалося скоротити відставання до мінімуму 3:2.
   Це друга поспіль перемога ФК "Kарпати" у другому колі.
  Наступний свій матч "зелено-білі" проведуть 2 лютого о 19:00 з командою Palestine. У цій грі українці також зобов'язані перемагати, але поле усе розсудить.

Переглядів: 511 | Додав: FCKARPATY | Рейтинг: 5.0/1