Головна » 2016 » Січень » 26 » Важлива перемога над принциповим суперником
Важлива перемога над принциповим суперником

ФК "Карпати": Олег Паранчак, Михайло Бовдус, Денис Клеха, Вадим Мельничук, Максі, Роман Андріішин, Анатолій Сень, Михайло Ємчук, Олег Ворощук.

Головний тренер: Олександр Купина

24 січня 2016, стадіон Stallions Soccer Academy

Голи:Д. Клеха (1 гол), В. Мелничук (1 гол)

24 січня в рамках 12-го туру Юнайтед Соккер Ліги ФК "Карпати" зустрічалися з принциповим суперником ФК "Палестина". Зважаючи на турнірну таблицю, можна було не сумніватися, що матч між командами-лідерами чемпіонату буде не на життя, а "на смерть".

Обидві команди розпочали поєдинок доволі обережно. Рватися стрімголов в атаку не хотів ніхто. Обидві команди вели боротьбу за центр поля. Відтак глядачі на трибунах стадіону на початку матчу побачили мінімум гольових моментів та максимум боротьби. Справжній епізод стався уже ближче до середини першого тайму. Після вкидання м'яча з ауту, Денис Клеха відкриває рахунок у цьому протистоянні. Пропустивши гол, палестинці одразу великими силами почали йти вперед при цьому дещо оголивши оборонні редути, чим ледь не скористалися карпатівці, провівши декілька небезпечних атак.

Вирівняти рахунок суперник зумів у другому таймі, але буквально за дві хвилини Вадим Мельничук протягнув м'яч і забив другий гол (2:1). Після цього українці створили ще декілька моментів, але всі удари у виконанні А. Сеня, Р. Андріішина, Максі та В. Мельничука прийняв на себе каркас воріт. В кінці матчу палестинці організували справжній штурм воріт О. Паранчака, але забити гол їм не вдалося.  Отож, важку, але важливу перемога здобувають ФК "Карпати".

В наступному матчі, який відбудеться 31 січня о 23:00 год "зелено-білі" зіграють з КЛП, Чекаємо на вас.

Переглядів: 466 | Додав: FCKARPATY | Рейтинг: 0.0/0