![](/gravci/13055081_1036186956452799_1935380221758666566_o.jpg)
Увесь колектив футбольного клубу «Карпати» (Пассейк), а також вболівальники вітають з Днем народження гравця команди Вадима Мельничука. Бажаємо Тобі безмежного щастя, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, втілення в життя усіх задумів і планів, довгих футбольних років, а також великих спортивних і життєвих перемог. Бажаємо Тобі й надалі радувати вболівальників «Карпат» своєї грою на футбольному полі. Многая Літа!
|